
Model LG Van Lucky Miner Mijnbouw scrypt Algoritme met een maximale hashrate van 11 MH/s voor een stroomverbruik van 12W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.70 |
| Elektriciteit | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| winst | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.50 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12w±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Fabrikant | Lucky Miner |
| Model | LG |
| Ook bekend als | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Vrijgave | May 2026 |
| Maat | 109 x 99 x 45mm |
| gewicht | 370g |
| Geluidsniveau | 38db |
| Stroom | 12w |
| Interface | WiFi 2.4G |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |